claptrap
2 tygodni temu
Witajcie moi drodzy :)

Miało to być piękne i proste, a okazało się nie lada wyzwaniem. No ale ważne ze wszystko ukończone pomyślnie. Na początku serdecznie was przepraszam, za problemy związane z forum. Mam nadzieję, że nowe rzeczy wynagrodzą wam to :)

O co kaman?
Zaktualizowałem nasze forum do najnowszej wersji. To wszystko głównie ze względów bezpieczeństwa, ale i nowych funkcji o których poniżej napisze. Całość sprawiła mi nieco problemów, gdyż po raz pierwszy miałem do czynienia z tą rzeczą. Nie byłem również w stanie sprawdzić wszystkich funkcji i czy wszystko działa należycie :)
Na domiar złego, znikły wszystkie stare wpisy w shoutboxie - ale to może dobrze, bo skończy się pisanie o wiecie czym xD

Zaznaczam od razu, że skin naszego forum nie jest jeszcze w pełni dopracowany do wersji forum, także niektóre funkcje mogą wyglądać dziwnie, jednak jak sprawdziłem, specjalnie to w niczym nie przeszkadza. W najblizszych dniach/tygodniach dopracuję skin i o tej zmianie powiadomię was w tym temacie :)

Co nowego?

1. Tło profilu
Przechodząc do edycji swojego profilu a następnie do profil --> wygląd profilu, znajdziecie tam możliwość wgrania tła do swojego profilu. Można również wybrać jednolity kolor.
Tło niestety nie jest do końca dopracowane, gdyż wyświetlane jest jedynie po bokach. Jak wyżej napisałem - postaram się to dopracować w skinie, także proszę o cierpliwość :)

2. Powiadomienia
Rozszerzona została funkcja powiadomień. Teraz możecie bezproblemowo ustawić opcje do każdego tematu, statusu czy zmian w profilu. Wystarczy wejść w edycję profilu --> ustawienia --> opcje powiadomień.

3. Status
Kolejna zmiana dotyczy naszych statusów. Teraz możecie komentować statusy innych, oraz odpowiadać na komentarze innych! To nie wszystko...

Na stronie głównej jak wiecie mamy box aktualizacji statusów. Na samym dole boxa jest link "Wyświetl wszystkie aktualizacje" który przeniesie was do pełnej strony z statusami oraz komentarzami innych.

Zaznaczam, że ta opcja nie wygląda doskonale - postaram się dopracować ją w skinie.

4. Nowe działy

Dzięki pomysłom ENKE mamy na forum 2 nowe działy:
Szukam - dział dla tych, którzy szukają jakiejś piosenki/tytułu itp :)
Pomoc - dział w których użytkownicy forum pomagają sobie w przeróżnych sprawach :)

5. Podgląd tematu
Obok każdego tematu na forum możecie znaleźć taką ikonkę, po kliknięciu której zobaczycie podgląd tematu :)

http://img34.imageshack.us/img34/982/232xu.jpg

6. Opcje tematu
Na dole strony w każdym temacie dostępne są różne opcje jak np. podzielenie się tematem na facebook'u :)

http://img710.imageshack.us/img710/2909/78854034.jpg

To by było na tyle, chyba że o czymś zapomniałem :P

Oczywiście proszę poniżej pisać, jeżeli macie pytania lub problem :)

Pozdrawiam ^^


Podobne tem