Cheryl Cole

Kategoria: Forum muzyczneSylvia1990
4 tygodni temu
Cheryl Cole urodziła się 30 czerwca 1983  roku w Newcastle upon Tyne - brytyjska piosenkarka, członkini zespołu Girls Aloud.

http://jennettespier.com/wp-content/uploads/2009/07/cheryl-tweedy.jpg

Coś na temat jej dzieciństwa :P

Urodziła się w Newcastle nad rzeką Tyne w rodzinie Tweedy. W dzieciństwie brała udział w różnorakich konkursach, z wielu z nich wychodząc "z tarczą". Były to konkursy dla modelek, baletowe. Występowała również jako piosenkarka i aktorka.
Jako nastolatka została wybrana m.in. na najpiękniejszą dziewczynę w Newcastle. Doceniając jej urodę, zaproponowano Cheryl Cole występy w reklamach, m.in. w dwóch reklamach British Gas, reklamie SCS oraz Eldon Square Christmas, gdzie pojawiła się wraz z bratem Garrym. Oprócz Garrego, Cheryl ma jeszcze 2 braci: Andrew i Josepha oraz siostrę Gillian.

Program telewizyjny X Factor

Cheryl Cole występowała jako jurorka od piątej edycji brytyjskiej wersji programu X Factor, gdzie również 18 października 2008 wykonywała ze swoim zespołem Girls Aloud utwór The Promise. Jest potwierdzone również, iż 18 października 2009 roku w programie zaprezentowała swój nowy singiel Fight For This Love ze swojego debiutanckiego solowego albumu 3 Words.

Cheryl Cole występowała jako jurorka od piątej edycji brytyjskiej wersji programu X Factor, gdzie również 18 października 2008 wykonywała ze swoim zespołem Girls Aloud utwór The Promise. Jest potwierdzone również, iż 18 października 2009 roku w programie zaprezentowała swój nowy singiel Fight For This Love ze swojego debiutanckiego solowego albumu 3 Words.

Życie prywatne
***Incydent w nocnym klubie

11 stycznia 2003 roku piosenkarka wszczęła kłótnię z Sophie Amogbokpą, sprzątaczką w klubie "Drink" (obecnie "Club Harpers") w Guildford. Piosenkarkę oskarżono o słowny atak na tle rasistowskim oraz o spowodowanie obrażeń ciała. Podczas procesu sądowego piosenkarka utrzymywała, że działała w obronie własnej. Zapewniała, że pierwsza została zaatakowana i zaprzeczyła oskarżeniom o rasistowskich wypowiedziach.

Sąd ogłosił ją winną ranienia Amogbokpy, lecz uniewinnił od oskarżeń dotyczących słownej napaści. Została skazana na 120 godzin prac społecznych i zobowiązana do wypłacenia ofierze 500 funtów odszkodowania oraz 3 tys. funtów w ramach zwrotu kosztów dochodzenia.
Ashley Cole

***Prywatnie jest żoną Ashley Cole'a, którego poślubiła w Wrotham Park, 15 lipca 2006. Suknia ślubna, zaprojektowana przez Roberto Cavalliego, miała kosztować 110 tys. funtów. Para mieszka w Oxshott, Surrey.

25 stycznia 2008 roku The Sun ogłosił, że piłkarz zdradził żonę z fryzjerką Aimee Walton. Gdy inne tabloidy podchwyciły temat, różne kobiety zaczęły wyjawiać, że także były kochankami Cole'a podczas gdy ten był żonaty. Gdy Cheryl ogłosiła, że nie wierzy tym spekulacjom, na jaw wyszły kasety, na których piłkarz wraz ze swym adwokatem oferują Walton wakacje i pieniądze na aborcję. Po tym zdarzeniu Cheryl wyprowadziła się z domu i wyjechała ze swoimi koleżankami z Girls Aloud na wspólne wakacje. Po jakimś czasie wróciła do męża, ale obrączka jeszcze długo nie pokazywała się na jej palcu. Po jakimś czasie okazało się, że Ashley miał pięć kochanek. Cheryl dowiedziała się o tym i wniosła do sądu papiery rozwodowe. Rozwód trwa, zakończy się w najbliższych miesiącach.
Uwaga mediów

Cole, dzięki pracy w Girls Aloud oraz małżeństwu z Ashley Colem zyskała status gwiazdy. Została sklasyfikowana na siódmym miejscu w sondzie Najgorętsze Kobiety FHM. W lipcu 2006 została twarzą Coca-Cola Zero w obrębie Wielkiej Brytanii podpisując kontrakt warty 200 tys. funtów.

Lily Allen napisała piosenkę pt. "Cheryl Tweedy", w której wyraża swoją negatywną opinię dotyczącą Cole.

Cheryl wystąpiła w teledysku Will.i.ama do piosenki "Heartbreaker", zaśpiewawszy w niej także kilka wersów.

w 2009 została uznana przez magazyn "FHM" najseksowniejszą kobietą świata.
***3 Words
Cheryl Cole podaczas koncertu promującego jej debiutancki album (3 Words)

Pierwszy solowy album Cheryl Cole wydany 26 października 2009 roku. Zadebiutował na 1 miejscu w Wielkiej Brytanii i utrzymuje się na tym miejscu od dwóch tygodni. Na płycie znajduje się 11 piosenek.

Pierwszym singlem promującym album jest utwór "Fight For This Love" który również zadebiutował na miejscu 1 brytyjskiej listy przebojów i utrzymywał się na nim przez 3 tygodnie. Utwór został najszybciej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii, w pierwszym dniu sprzedaży sprzedano ponad 130,000 egzemplarzy a w ciągu tygodnia prawie 300,000 kopii. W Irlandii utwór zadebiutował na miejscu 13 jednak tydzień później znalazł się na miejscu 1 dając Cheryl pierwszy od czasów "Sound of the Underground" numer 1 w Irlandii.
Drugim singlem została piosenka "3 Words". Utwór zadebiutował w Wielkiej Brytanii na miejscu 26 a w Irlandii na miejscu 27. W piosence gościnnie wystąpił członek Black Eyed Peas, Will.i.am.
Trzecim singlem jest piosenka pt. "Parachute".
Album zawiera również utwór "Heartbreaker" w którym gościnnie wystąpiła Cheryl w 2008 roku.
Album miał premierę w Polsce 12 lutego 2010 roku.


Podobne tematy:
RUNDA 1: [Joe.Cole] 10–4 [K_Poland]
13. Galatasaray (Joe.Cole) 3:1 Sevilla (zw1erz)
LO 9; Betis S (Arts84PL) 2 - 3 West Ham (Joe.Cole)
Cheryl Cole - 3 Words (2009)
cheryl cole - fight for this love (rev-players remix)
Cheryl (już nie) Cole