claptrap
4 tygodni temu
Witam.
Niecały miesiąc po pierwszych zmianach na forum (Link do tematu) przychodzi czas na kolejne pomniejsze usprawnienia i modyfikacje, które mają za zadanie urozmaicić nasze forum, a tym samym czas spędzony na melomaniacy.pl.

1. "Nastrój"
Modyfikacja dodająca do profilu użytkownika (również profilu wyświetlanego w postach) emotkę obecnego nastroju/stanu/itp. Zmienić naszą emotkę nastroju możemy na 3 sposoby:
- po prawej na górze mamy mini-panel usera (ten z zdjęciem - obok logo). Znajdziecie tam button do zmiany.
- w swoim profilu użytkownika po kliknięciu na emotkę.
- w widoku postu, również po kliknięciu na emotkę.

Na ten czasu mamy 35 emotek naszego nastroju/stanu/itp.... Jeżeli macie pomysł na kolejne, zapraszam do pisania w tym temacie. Możecie również podesłać emotkę, lub gotowy projekt :)

2. Mini panel radia MeloFM
Panel widoczny jest na każdej podstronie naszego radia, pod nawigacja. Wyświetla on statystyki takie jak: obecnie grany utwór czy liczba słuchaczy, a także link do słuchania.
Myślę, że panel ułatwia sprawę, tym którzy nie pamiętają o audycjach. Również idealnie łączy ze sobą nasze forum i radio.

3. Pasek statusu w boxie
Na głównej stronie w boxie udostępniliśmy teraz aktualizację statusu. Możecie bezpośrednio z tego miejsca zmieniać swój status/opis (więcej o nim tutaj - KLIK). Prócz tego, wyświetlane są ostatnie aktualizacje opisów naszych użytkowników.

W taki oto sposób kolejne 3 modyfikacje/usprawnienia zagościły na melomaniacy.pl. Mam nadzieję, że ułatwią i uprzyjemnią wam one czas spędzony na naszej witrynie.

Jeżeli macie jakieś propozycje na kolejne modyfikacje - piszcie poniżej :)

Pozdrawiam,
Wujaszek
4 tygodni temu
Mirek, brawa  ;] Ciekawe, ładne i funkcjonalne te nowe funkcje. A ta z radiem (wyświetlanie audycji) to najlepszy bajer :)
claptrap
4 tygodni temu
Cieszę się, że się podoba :)

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz was czymś zaskoczę ;D


Podobne tem