sensuous
2 tygodni temu
http://slimak.onet.pl/_m/TVN/owf/logoWAF_06.jpg

Prawdziwe brzmienie. Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Bez playbacku. Orange Warsaw Festival - dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie. Koncertujemy w weekend 28 - 29 sierpnia, na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.
W tym roku Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i nowej formule. Za jego realizację odpowiadają dwie znane i cenione firmy TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny), które gwarantują wykonawców z najwyższej półki i świetną zabawę. - Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata - mówi Piotr Metz, dyrektor artystyczny festiwalu.
- Od początku współtworzymy festiwal i chcemy, by ciągle się rozwijał, dając naszym klientom możliwość przeżycia unikalnych emocji i słuchania muzyki na światowym poziomie dodaje Anna Kowalik, kierownik Działu Sponsoringu Muzyki i Filmu Grupy TP.
- Dwa dni i dwa różne style - muzyka alternatywna i popularna. Łączy je światowy poziom. -dodaje Metz - To unikatowa formuła, która daje fanom możliwość poznania, wysłuchania obu styli.

Pierwszy Dzień, 28 sierpnia, sobota Rozrywka Alternatywna

Niezaprzeczalną gwiazdą będzie grupa rockowa Hole z Courtney Love na czele. Zespół wraca po 8 latach nieobecności, z nowym Albumem Nobodys Daughter. Amerykańska wokalistka, gitarzystka i aktorka. Wielka artystka i osobowość. Skandalistka, wdowa po Kurcie Cobainie. Hole zagra w Polsce po raz pierwszy.
Na scenie festiwalu pojawią się też bardzo popularni White Lies, trio z Wielkiej Brytanii, które w 2009 roku w ekspresowym tempie wskoczyło na pierwsze miejsce brytyjskich list przebojów.
Będą też rodzime klimaty: polskie zespoły: Kim Nowak i Kumka Olik.

Drugi Dzień, 29 sierpnia, niedziela Rozrywka Mniej Alternatywna

Drugi dzień dedykujemy szerszej publiczności. Scena będzie należała do bardziej popularnych rytmów i takich wykonawców jak Agnieszka Chylińska, Mika, Aura Dione czy niezwykłej, międzynarodowej artystki - Nelly Furtado.

Mika zawojował świat hitem Relax - take it easy. Był nominowany i zdobył wiele nagród, w tym Grammy, Brit Awards, MTV, World Music Awards, Virgin Media i wiele innych.

Aura Dione to wschodząca gwiazda z Danii. W swojej twórczości z powodzeniem łączy electronikę i folk z dubem oraz popem. Jej znakami rozpoznawczymi są niekonwencjonalne teksty, swobodna muzyka oraz ekstrawagancja na scenie.

Jednak prawdziwa gratka czeka fanów na sam koniec wieczoru. Na scenie pojawi się międzynarodowa gwiazda, właścicielka wspaniałego głosu, Nelly Furtado. Furtado to kanadyjska artystka pop, R&B i folk, laureatka wielu nagród w tym GRAMMY i MTV Europe Music Awards. Na swoim koncie ma 20 milionów sprzedanych płyt. W Warszawie będzie po raz pierwszy i wykona swoje największe przeboje.

Wymienieni powyżej artyści nie zamykają listy gwiazd, które wystąpią na Orange Warsaw Festival. O kolejnych wykonawcach będziemy informować w najbliższych tygodniach.

Orange Warsaw Festival to także międzynarodowy konkurs muzyczny. Jego zwycięzca zostanie ogłoszony podczas festiwalu i otrzyma nagrodę telewizji TVN i Radia ZET. Więcej informacji.

Koncerty odbędą się na zamkniętej przestrzeni, na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu. To znane i lubiane przez warszawiaków miejsce koncertowe, które gwarantuje dobre nagłośnienie. Nie jest ono również uciążliwe dla mieszkańców Warszawy. Impreza będzie biletowana. Więcej informacji.

Telewizja TVN będzie na bieżąco śledziła przygotowania do imprezy. Pokażemy specjalny cykl programów o festiwalu. Nie zabraknie w nim wywiadów z wykonawcami, informacji o imprezie i zaglądania za kulisy. TVN pokaże również relacje z festiwalu w Dzień Dobry TVN, Co za tydzień, kanałach TVN24 i TVN Warszawa oraz portalach Onet i Plejada. Festiwalowe programy, wejścia, utwory artystów i wywiady będzie można też usłyszeć na antenie Radia ZET.

Orange i TVN poprzez Orange Warsaw Festival wspierają Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Patroni Orange Warsaw Festival 2010: Radio ZET, Onet, Plejada, oraz Clear Channel.

Więcej informacji na stronie: http://orangewarsawfestival.tvn.pl
claptrap
2 tygodni temu
Wiele bym dał żeby znaleźć się tam 29 sierpnia ;]

Może ktoś pojedzie ze mną? ;)


Podobne tem