krystian_xxx
Tydzień temu
Każdy uczestnik konkursu otrzyma bezpłatnie ostatnie nieoficjalne wydawnictwo warszawskiej grupy - EP-kę pt. "Życie jest gdzie indziej". Zwycięzca może liczyć na dodatkowe nagrody.

Wystarczy wysłać swoją propozycję tytułu płyty z krótkim uzasadnieniem na adres e-mail: mi@stopmi.pl. W podpisie prosimy podać imię i nazwisko lub swój nick oraz adres pocztowy do wysyłki płyty.

Zwycięzca konkursu, którego zespół ogłosi po wakacjach, otrzyma bezpłatnie debiutancką płytę, wielkoformatowe zdjęcie z podpisami muzyków oraz wpis w książeczce płytowej o treści: "Autorem pomysłu na tytuł płyty jest (imię i nazwisko zwycięzcy konkursu)".

Dla ułatwienia Stop Mi! ujawniają tytuły niektórych piosenek, które znajdą się na płycie:

- Metroland
- Być jak James Bond
- Kod kreskowy miłości
- Metamatyka
- Niedzielny plan lekcji
- Metamorfoza
- Nieprzespany dzień
- Życie jest gdzie indziej

Inspiracją mogą być też teksty piosenek, które znaleźć można na www.stopmi.pl. Muzyki możecie posłuchać na www.myspace.com/stopmi.

Ilość płyt EP "Życie jest gdzie indziej" jest duża, ale ograniczona.
Wujaszek
Tydzień temu
Co to za artyści, którzy nie potrafią nazwać swojej płyty? Nazwa krążka ma oddawać klimat całej płyty, a nie być z sufitu wzięta.
Enke (Adrian)
Tydzień temu
hehe:) dlatego podali tytułu utworów jakie tam się znajdą :P no i pewnei wybiorą tai tytuł jaki będzie najbardziej odpowiedni :P
Enke (Adrian)
Tydzień temu
Ja swoją propozycję wysłałem zobaczymy czy dostanę płytę;P
claptrap
Tydzień temu
Ja się z Kamilem zgadzam, dziwne to dla mnie :huh:


Podobne tem