Sylvia1990
Wczoraj
Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje drugi singel z płyty "f*ck Tede/Glam Rap", która ukaże się już w najbliższy czwartek (24 czerwca). Utwór zatytułowany "Imprezowy automat" pokazuje drugie oblicze podwójnego albumu warszawskiego rapera i pochodzi z części płyty zatytułowanej "Glam Rap".

To zdecydowanie bardziej wyluzowana połowa najnowszej produkcji Tede. Dobre samochody, piękne kobiety i gorące imprezy. To tematyka jakże bliska twórczości Tede i z nim nierozerwalnie kojarzona.
czytaj dalej

W przeciwieństwie do pierwszego singla "Dokąd idziesz Polsko?", utrzymanego w poważnym tonie, tym razem Tede w sposób właściwy sobie prezentuje definicję imprezowania w stylu Wielkie Joł.

"'Imprezowy automat' to prawdziwe życie na imprezie. Tak prawdziwe, że w trzeciej zwrotce potykam się o własne nogi. Może właśnie dlatego nie ma trzeciej zwrotki" - zaznacza Tede.

Utwór możecie odsłuchać w profilu Tede w serwisie Muzzo.pl lub tutaj:

Przypomnijmy, że z okazji premiery najnowszej płyty Tede, wytwórnia Wielkie Joł zaprasza na trzyczęściową imprezę promocyjną, która odbędzie się już w ten czwartek (24 czerwca). Jak zapowiada Wielkie Joł, impreza rozpocznie się o godzinie 17. w sklepie firmowym PLNY Textylia w Warszawie przy ulicy Koszykowej 24. Będzie tam można zakupić album Tede w promocyjnej cenie, porozmawiać z artystami oraz zdobyć autografy.

Dwie godziny później (o godzinie 19) odbędzie się koncert promocyjny na muzycznej scenie salonu Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej.

Na zakończenie, wszystkich wytrwałych Tede z ekipą zapraszają na Glam & After Party do warszawskiego Platinium Club, przy ulicy Fredry 6, po godzinie 23.
http://wielkiejol.com/foto/big/news_1232727783.jpg
Wujaszek
14 godzin temu
W temacie Jacusia wypowiem się tylko tyle:

:&


Podobne tem