claptrap
06 kwiecień 2010 - 10:18
Podczas dzisiejszego śniadania, słuchając Radio ZET, natknąłem się na wiadomość o tym, że UFO zaatakowało Wielką Brytanię, a konkretnie kilka owiec farmerów :)

Cały news:
UFO zaatakowało Wielką Brytanię! To nie jest informacja z 1 kwietnia, lecz przemyślenia grupy rolników z zachodu kraju. Mówią, że przybysze nie z tej ziemi uwzięli się na ich... owce.

Na pograniczu Walii i Anglii mnożą się przypadki okaleczenia pasących się tam owiec. Miejscowi mieszkańcy podejrzewają, że sprawcami są przybysze z innej planety.

Rany na zwierzętach wyglądają jak te, zadane fachową ręką chirurga - ich kontury są bardzo regularne. Rolnicy, którzy zaczęli obserwować swoje pola w nocy, dostrzegli niesamowity widok - na niebie poruszały się czerwone i pomarańczowe kule, z których wystrzeliwały promienie laserowe. To one są odpowiedzialne za eksperymenty na owcach.

Jak twierdzi dziennik The Sun, 16-osobowa grupa rolników zaobserwowała takie zjawisko w pobliżu miejscowości Radnor Forest.

Co o tym sądzicie? ^^
Wujaszek
08 kwiecień 2010 - 17:27
Taa, akurat UFO miałoby się uwziąć na owce. Jak dla mnie blef ;)
Enke (Adrian)
08 kwiecień 2010 - 20:29
w końcu moja rodzina zdecydowała się przylecieć na ziemie :haha: ja tylko czekam aż sam zobacze ufo chciałbym żeby w końcu stało się na ziemi coś ciekawego;D a nie tylko monotonia dnia następnego ;D
faceless
10 kwiecień 2010 - 06:35
a wogóle wierzycie w Ufo?:)
bo mi się wydaje,że jest gdzieś tam inna planeta na której jest życie.
Enke (Adrian)
10 kwiecień 2010 - 11:41
nom planeta nazywa się ziemia > polska > śląsk > cieszyn > liburnia ;D tam można znleźć ufo czyli mnie:D a tak na serio to myślę że w wszech świecie są jakieś żyjątka ale raczej nie można nazwać ich UFO;D
slysz
10 kwiecień 2010 - 22:02
ENKE a skąd Ty się tutaj wogóle wziąłeś??
Enke (Adrian)
11 kwiecień 2010 - 19:06
hmmm... z plemnika ;D  a na melomaniacy to przez pewne forum:P na którym dorwałem posta naszego cudownego admina 8)
krystian_xxx
4 tygodni temu
zwykła ściema i tyle!!


Podobne tem