claptrap
18 maj 2010 - 17:32
Will.I.Am spłacił kredyty mieszkaniowe dwóm ubogim amerykańskim rodzinom.
Wokalista grupy Black Eyed Peas zgodził się udzielić rad na temat zarządzania pieniędzmi dwóm pogrążonym w długach rodzinom zaproszonym do programu jego przyjaciółki Oprah Winfrey Show, ale kiedy uświadomił sobie, jak wielkie jest obciążenie finansowe zaproszonych do programu ludzi, postanowił wesprzeć ich z własnej kieszeni.

Zagrożeni eksmisją goście nie mieli pojęcia, że spotkają w programie rappera i oczywiście nie spodziewali się, że ich problemy finansowe zostaną rozwiązane.

Muzyk i gospodyni programu ze wzruszeniem patrzyli na entuzjastyczną reakcję zaskoczonych ludzi, którzy z płaczem rzucali się sobie w ramiona, kiedy dowiedzieli się, że otrzymają ponad 350 tysięcy na pokrycie swoich długów. Wyjaśniając swoją decyzję o wspomożeniu zupełnie obcych ludzi, Will.I.Am powiedział:

- Jestem w dobrej sytuacji finansowej. Nie zaliczyłbym się do bogaczy, ale ta kwota nie zrujnuje mojego budżetu. Chcę móc tworzyć muzykę i pomagać ludziom. To naprawdę wiele dla mnie znaczy.

W trakcie poniedziałkowego programu rapper zainaugurował również działalność założonej przez siebie fundacji I.Am Home, która będzie wspierać ubogie rodziny.

Brawa dla artysty :)
Wujaszek
18 maj 2010 - 18:14
Brawa, tak brawa.
Ale zawsze mi się nasuwa pytanie, czy to nie aby przypadkiem chwyt marketingowy? Oby nie. :)
claptrap
4 tygodni temu
.....czy to nie aby przypadkiem chwyt marketingowy? Oby nie. :)Też mam taką nadzieję i patrząc na mordkę tego wokalisty wydaje mi się że zrobił to bo dobry z niego człowiek :)


Podobne tem