hrns6
09 maj 2009 - 10:06
Czy Polsce bliżej jest do zachodu?
Czy nasze Polskie, patriotyczne wychowanie pozwala na zaakceptowanie aborcji, eutanazji i homoseksualizmu?
Czy Polska powinna dołączyć do krajów zachodnich i zatwierdzic aborcje, eutanazje i związki homoseksualne?
Czy pozwala na to nasze wychowanie?
Co o tym sądzicie? od tego zalezy nasza przyszłość, bo to my - młodzież decysujemy co bedzie za 10 -20 lat...
grzybek110
09 maj 2009 - 23:02
Nie
Tak
Nie
Tak

Polska jak na razie nie upadła tak nisko aby calkowicie przejac kulture amerykanska ( przynajmniej czesciowo) Wykorzystujemy ich technologie, trendy czy zachowania ale pewne stosunki moralne i kulture wciaz mamy te same. Biorac pod uwage jak wiele typowych blondynek i blondi sie w dzisiejszych czasach wychowuje dosc duza czesc polakow ma gdzies patriotyzm i ucieka do ameryki gdzie wino jest slodkie a dziewczyny gorące. Szkoda tylko ze potem waza po 150 kilo i zra w fastfodach podcierając sie jedwabiem, i emitujac tony dwutlenku wegla wysmiewając ekologie. Typowe amerykanskie zycie. Glowna wada amerykanow i czesci polakow jest ich samolubnosc, nie przejmuja sie innymi tylko szkodza srodowisku i samym sobie
Kuna
12 maj 2009 - 17:58
tak;)
kielek1994
12 maj 2009 - 18:30
Nie
Nie
Nie
Nie

Niech żyje wolna Polskaaaa. Precz z komuną!!!
jajo
12 maj 2009 - 23:25
Niech żyje wolna Polskaaaa. Precz z komuną!!!Ehhh gdy widzę takie wiadomości to zaczynam wątpić w to co jest niejako wielką częścią mojego życia. Że tak spytam - co ma piernik do wiatraka???

Moje odpowiedzi to oczywiście:
Nie x 4.

Chociaż nasza polska kultura jest obecnie strasznie przesycona amerykańskimi trendami to zauważam, że Polacy są na tyle konserwatywni, że starają się odcinać od tego. Ja osobiście wolę żyć w Polsce - jakbym wolał na zachodzie to zapewne bym się tam przeprowadził ;)
Aborcja, eutanazja, homoseksualizm i inne wymysły XXI wieku stanowią zagrożenie dla spójności narodu i dla tak podstawowej instytucji budującej społeczeństwo jak rodzina - to rodzina zapewnia byt, wychowuje i przekazuje określone wartości moralne kolejnym pokoleniom. Uderzenie w rodzinę to zbrodnia wymierzona w naród. Można by napisać dużą rozprawę na ten temat ale ja obecnie nie mam na to ani ochoty ani czasu.
kot behemot
19 maj 2009 - 12:36
Myślę, że jesteśmy trochę zafascynowani tym, co dzieje się na Zachodzie, bo chyba nie do końca wiemy, jak to wygląda "od środka". Do czego to doprowadzi - trudno powiedzieć. Nie wszystko podoba mi się z Polsce, ale to chyba normalne. Wyprowadzać się do krajów Europy Zachodniej, czy już w ogóle do USA nie mam najmniejszej ochoty. Patrząc na światowe tendencje można zauważyć, że wszystkie podejmowane przez "władze" decyzje zmierzają do utworzenia jednego wielkiego państwa i zatracenia kultur poszczególnych krajów... :huh:
Vatras
22 maj 2009 - 18:32
NIE
NIE
NIE
NIE
Nie powinniśmy dożyc do kultur i zwyczajów innych kraiów bo mamy własną kulturę kształtowaną od prawieków. Osobiście dziwie sie innym młodym ludzią bo choć sam jestem młody to szczycę się z tego ze jestem Polakiem i nie mam zamiaru utożsamiając się z obcokrajowcami i przyzwalać na dobrowolne zabijanie ludzi bo jestem jak każdy Polak wychowany w tradycji chrześcijańskiej. Sam pochodzę z rodziny z wielkimi Polskimi tradycjami gdzie cały ród ma swojego seniora który dzieży cale brzemię wychowania młodych w rodzinie dając przykład i pielęgnując wszelkie nasze tradycje. A mówiąc więcej w przyszłość gdy będę przewodził rodowi będę dumny tak jak mój ojciec dziadek czy pradziadek z tego ze pielęgnuje POLSKOŚĆ!!


Podobne tem