k1

Kategoria: Forum Bukmacherskiek1910
05 listopad 2008 - 18:36
Niestety dzisiaj nie mam czasu na analizy, więc podam suche typy i tylko krótkie uzasadnienie:

#1
Real Madryt v Juventus -> over 2,5 @ 1.80
Lyon v Steaua Bucharest -> 1 @ 1.33

ako 2,38
8/10 bet365

W ostatnim meczu LM Lyon rozgromił 5:3 na wyjeździe Steauę. Rumuni bez formy, męcza się w lidze. Lyon natomiast ostatnio spisuje się dobrze w rodzimej lidze i wydają się dziś być zdecydowanym faworytem spotkania. Zważywszy, że walka o awans tozy się dalej i żadna z drużyn nie moze być pewna swego. Pojedynek Realu z Juventusem zapowiada sie bardzo ciekawie. Poimomo, że Juve jest nękane kontuzjami, a lista nieobecnych jest bardzo długa, to byli oni zdolni wygrac w Turynie z Realem 2:1. Real na pewno jest żądny rewanżu i będzie chciał wygrać. Jezeli ufać historii, to dzisiaj wygra Real. Uważam jednak ,ze Juve stać na stzrelenie bramki. Stawiam na 2:1 dla Królewskich.

#2
Aab v Villarreal -> over 2,5 @ 1.70
Arsenal v Fenerbahce -> over 2,5 @ 1.70

ako 2.88
5/10 bet365

Dwa mecze, w któych spodziewam się wielu bramek. Aalborg i Villareal nie grają już o nic. Sztab AAlborga zapowiedział, ż Liga Mistrzów to numer 3 jeżeli chodzi o priorytety nam chwilę obecną. Villareal jest praktycznie pewny awansu z grupy. Tak iwęc obie drużyny wyjdą do gry na luzie, nie będą zbytnio przejmowały się rezultatem i zabezpieczaniem tyłów w ostrożnej grze. Ostatnie spotkanie tych drużyn w Hiszpanii to parada bramek, dzisiaj moze być podobnie. Stawiam na 3:1 dla Villareal. Drugi mecz - pojedynek Arsenalu i Fenerbahce to już na oko over. Ostatnie wyniki świadcza o słabej formie Arsenalu i niewybitnej Feneru. Obie drużyny są dzisiaj w stanie stracić dużo bramek, a zdolności ofensywne też są przyzwoite. Arsenal na pewno spróuje się przełamać. Południowy radosny futbol Turków pozala przypuszczać, że dzisiaj obie drużyny zapewnią nam festiwal bramek. Każdy wynik możliwy, mi po głowie chodzi 3:2.
Kiklo
05 listopad 2008 - 18:51
No i niestety już 1 przykład nie przeczytania regulaminu odnośnie stawkowania, proszę abyś zapoznał się z zasadami stawkowania. Pozdrawiam


Podobne tematy:
Motorola KRZR K1 - proszę o opinie
Motorola K1 i W510 - zdjęcie blokady
Bestia Mike Tyson w K1???
Paweł Słowiński zwyciezcą turnieju Fields K1 World GP
NAJTANIEJ SPODNIE PROMOCJA -K1--MMA-- roz.XL
K1 Amsterdam
Goliath, ...K1, ...K2.