Mass Effect 2: dla kolekcjonerów nieco później

Kategoria: DsNetCleric
19 styczeń 2010 - 17:05
Mamy złą wiadomość dla najbardziej oddanych fanów najnowszej odsłony kosmicznej sagi BioWare.

Polski oddział Electronic Arts poinformował właśnie, że związku z nieoczekiwanymi problemami w procesie produkcji artbooków wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2 wersja PC tejże gry trafi do sprzedaży bez artbooków.

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/ME2_kolpl.jpg
Jak podaje polski oddział koncernu artbooki pojawią się najprawdopodobniej dopiero w tygodniu po premierze gry. Aby zaspokoić wysokie wymagania osób, które mimo wszystko zdecydują się zakupić Edycje Kolekcjonerską Mass Effect 2 brakujące artbooki zostaną im udostępnione w następujący sposób:
    lklientom, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską PC przez Internet w sklepach Gramer.pl oraz Empik.com z dostawą do domu - artbooki zostaną przesłane bezpłatnie w momencie ich dostępnościllklienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC w salonach Empik, będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonul
    lklienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC poprzez Empik.com z opcją odbioru z salonie będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu.l
Niestety, opóźnienie dotknie również Edycję Kolekcjonerską Mass Effect 2 w wersji na konsole Xbox 360. Data premiery tego wydania gry ma zostać podana w najbliższym czasie. Zgodnie jednak z przewidywaniami opóźnienie nie powinno przekroczyć tygodnia.

W związku z zaistniałą sytuacja polski oddział EA poinformował, że klienci, którzy złożyli zamówienie na taką wersję gry w sklepach Gramer.pl lub Empik.com mają możliwość zmiany swojego zamówienia na edycję zwykłą. Jeśli jednak zdecydują się poczekać na dostawę Edycji Kolekcjonerskiej, w ramach rekompensaty otrzymają bezpłatną przesyłkę.

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/Mass%20Kol%20X(1).jpg
Electronic Arts Polska przeprasza graczy za wszelkie niedogodności związane z tą nieprzewidzianą sytuacją, wierząc jednocześnie, że proponowane rozwiązanie jest najkorzystniejszym z możliwych.
Źródło: informacja prasowa EA Polska


Podobne tematy:
DLC dla Mass Effect 2 będzie poprzedzać wydarzenia z Mass Effect 3
Nowe DLC dla Mass Effect 2 już w drodze!
Mass Effect: Bringing Down of the Sky nie dla PC
Darmowe DLC dla Mass Effect 2 już dziś!
Z/S Mass Effect oraz Halo 3 [Ed.Kolekcjonerskie]
Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2