Abyss

Kategoria: Portal gier25 marzec 2010 - 19:11
Kraina Abyss w której można nabjać AP (Abyss Point) Za które można kupować złote itemy itd. ;] Jednym słowem najlepsze ;] Mogą latać tam Asmodian i Elyos. A więc za zabicie , przeciwnika z innego królestwa otrzymujemy +70AP ;]

Oblężenie
W Otchłani znajduje się dziewięć fortec oraz trzydzieści jeden artefaktów. Wszystkie gotowe do zdobycia przez zwalczające się frakcje. Walka o fortece rozpoczyna się po pokonaniu Strażnika Fortecy.
Artefakty
Artefakty dodają pewien dynamiczny element podczas oblężenia. Raz uaktywnione generują pewne umiejętności, skutkujące na sporym obszarze pola walki. Ich typy to ochronna bariera dla zaprzyjaźnionych sił, dodatkowa ochrona dla leczących klas, masowa polimorfia na wrogich jednostkach oraz wzmocnienie obrażeń zadawanych przez własne jednostki.
Dreadgion
Niemożliwym jest przewidzenie efektów działań wojennych, kiedy Balaur są w nie zaangażowani. Balaur istnieją aby utrzymywać balans pomiędzy siłami Elyos i Asmodians ale także mają swoje własne plany i mogą stanowić zagrożenie dla obu frakcji. W centrum ziem Balaur stoi Dreadgion. To gigantyczny okręt wojenny, który może sporadycznie pojawić się w Otchłani. Kiedy się już pojawi, wyskakują z niego słudzy Balaur, którzy mogą zaangażować się bezpośrednio w walkę.
Questy w Otchłani
Podczas wykonywania questów w Otchłani trzeba mieć oko na potwory oraz na przedstawicieli wrogiej frakcji. Dodatkowe punkty (Abbys Points) będą przyznawane za udział w walkach PvP oraz RvR.
Osiągnięcia w Otchłani
Może być tylko jeden Bohater Otchłani. Zdobywasz ten tytuł poprzez walki PvP. Poprzez awanse w hierarchii otrzymujesz zestawy dodatkowych umiejętności, które wzmacniają Twoje siły oraz dają możliwość naładowania normalnych graczy potężną mocą.

Mysle o + ;]
25 marzec 2010 - 21:17
Ładnie i przejrzyście napisany. Wspomniałeś coś o "Bohaterze Otchłani". Jeżeli ktoś już nim zostanie to jak odebrać mu ten tytuł?
25 marzec 2010 - 21:55
Jest, w ekwipunku takie co się wybiera tytuł.
25 marzec 2010 - 21:58
Nie rozumiem. Tym Bohaterem zostaje gracz, tak? A więc gdy już któryś z graczy zostanie tym Bohaterem to jak mu odebrać ten tytuł? Bo rozumiem że może być tylko jeden.
25 marzec 2010 - 22:11
Nie tylko jeden. Moze być kilko lecz trudno.
25 marzec 2010 - 22:33
A w jaki sposób dokładnie nim zostać? Domyślam się że trzeba osiągnąć najwyższy Rank i co dalej?;)
25 marzec 2010 - 22:43
Najwyższy, rank i należy wykonać Questa;] Lecz żeby, to zrobić trzeba mieć Pro Eq i 50lv i pro skile ;]
27 marzec 2010 - 11:41
Ładnie napisane sam nie wiedziałem jak oni to zrobić żeby być Bohaterem :D


Podobne tematy:
L2 Abyss
Tales of the Abyss
[Download] Tales of the Abyss
BLADES and MAGIC - BLADES&MAGIC - najnowsza gra Fishlabs z silnikiem ABYSS Coming out in Q4 for a broad range of Java handsets
ABYSS - Incident at Europa
L2 Abyss
From The Abyss