Klasa Postaci - Priest

Kategoria: Portal gier25 marzec 2010 - 20:36
Część, druga Klas Postaci w Aionie ;]

Priest to postać oparta na sile woli. Priest potrafi chronić zarówno siebie jak i towarzyszących graczy. Dobrze radzi sobie w walce na odległość. Potrafi też leczyć i wskrzeszać. Jest to postać supportu w party. Nie wymaga skomplikowanej taktyki podczas gry zespołowej. Gra samodzielna jest natomiast bardziej skomplikowana. Priest nie jest bardzo żywotny więc lepiej grać nim w party. Wybierając Priest mamy dwie drogi rozwoju postaci - jako Cleric lub Chanter.

Cleric należy do profesji najlepiej sprawdzających się w drużynie. Dzięki jego umiejętnościom możesz leczyć i wspomagać swoich przyjaciół, ale Twoja rola nie musi ograniczać się tylko do supportu innych. Gdy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł stanąć do walki z młotem w dłoni lub też użyć czarów bardziej ofensywnych. Na pewno będziesz miał bardzo szeroki wachlarz zagrywek oraz możliwości rozwoju czyniąc grę jeszcze bardziej fascynującą. Chociaż gra w pojedynkę będzie znacznie trudniejsza to możesz się spodziewać, że Cleric jest najlepszym wyborem jeśli poszukujesz wyzwań w grze! Każda drużyna będzie potrzebować właśnie Ciebie jeśli tylko zdecydujesz się na tą profesję.

Chanter sprawi, że staniesz się najlepszym wzmocnieniem dla każdej drużyny. Dzięki swoim umiejętnościom będziesz mógł wzmacniać obronę jak i zwiększać siłę ataku przyjaciół. Mnogość czarów da Ci wiele możliwości i zapewni łatwą adaptację nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jako Chanter jesteś przeznaczony niemal wyłącznie dla gry drużynowej i nie sposób będzie przecenić Twoją ogromną przydatności dla każdej grupy. Najlepiej sprawdzisz się z dala od centrum walki, skąd będziesz mógł doskonale dowodzić kolegami i kontrolować walkę, ale zaatakowany nie pozostaniesz bezbronny i możesz zaskoczyć przeciwnika kilkoma ofensywnymi umiejętnościami. Jeśli lubisz grać w drużynie i wspierać przyjaciół Chanter jest wyborem dla Ciebie!


Podobne tematy:
Z: Ulubiona klasa postaci i set.
3 klasa postaci
Klasa Postaci (tytan)
Ulubiona klasa postaci
Jaka Klasa postaci jest najlepsza??
Klasa Postaci - Mage