Klasa Postaci - Scout

Kategoria: Portal gier25 marzec 2010 - 20:37
Część, trzecia Klas Postaci w Aionie ^^^

Scout to postać dla gracza lubiącego szybkość i zwinność. Postać ta wymaga dużej zręczności, ale w zamian oferuje bardzo rozbudowany system walki. Atak z odległości, zasadzka i przemyślana strategia. Scout daje dużo przyjemności z gry - wymaga jednak doświadczonego gracza który dokładnie przemyśli i zaplanuje rozwój postaci. Scout jest niewątpliwie najbardziej wszechstronną postacią w Aion Online. Wybierając Scout mamy do wyboru rozwój jako Ranger lub Assassin. Obie klasy są równie ciekawe i wymagające.

Ranger ma wiele do zaoferowanie przez co jest znakomitym wyborem nieważne czy jesteś nowym czy bardziej doświadczonym graczem. Ranger jest znakomitym łucznikiem, który nie będzie zmuszał Cię do każdorazowego cofania się przed atakującym przeciwnikiem by zyskać trochę czasu na ponowne nałożenie strzały na cięciwę. Umiejętność odrzucania w tył przeciwnika pojedynczym strzałem, czy seryjny strzał w połączeniu ze zdolnością zastawiania pułapek unieruchamiających przeciwnika pozwolą Ci stać się niezwykle groźnym przeciwnikiem. Różnorodne auty nie kończą się na walce na dystans, jako Ranger będziesz mógł również całkiem nieźle poczynać sobie w walce wręcz. Te wszystkie możliwości sprawią, że będziesz prowadził niezwykle wszechstronną profesję, która zawsze odnajdzie się w nowych sytuacjach. Dzięki tak wielu możliwościom taktycznym rozwój Rangera przyniesie Ci wiele zabawy jeśli tylko zechcesz poznać świat Aion jego oczami.

Assassin jest jedną z najciekawszych profesji. Dzięki swojej głównej umiejętności możesz podejść niezauważony do przeciwnika i zaatakować jego słabe punkty, powodując bardzo duże obrażenia. Na samym skradaniu Twoje zdolności się oczywiście nie kończą. Będziesz mógł swoimi atakami ogłuszyć przeciwnika, teleportować się za jego plecy, czy też bez jego wiedzy nałożyć na niego specjalne runy, eksplodujące gdy Ty sobie tego zażyczysz. Ta profesja jest wręcz idealna do samotnej gry, ale i w drużynie możesz się z łatwością odnaleźć, np.: zachodząc od tyłu zajętego walką z tankiem przeciwnika, albo też być niewidzialnym aniołem stróżem magów. Ta profesja daje Ci tak dużo możliwości, iż trudno je wszystkie naraz wymienić. Co prawda Assasin będzie wymagał od Ciebie uwagi i bardzo dużo zaangażowania, bo nie da się ukryć, że aby właściwie wykorzystać jego umiejętności będziesz musiał wykazać się doświadczeniem i cierpliwością, ale nagrodą zaś za Twój trud będzie znakomita postać siejąca postrach wśród przeciwników... czy to nie jest nagroda warta wysiłku?

Dziękuję ;]
25 marzec 2010 - 21:14
Widzę że nareszcie Rangerowi dali pułapki. Dotychczas tylko w WoW'ie się z tym spotkałem.


Podobne tematy:
Z: Ulubiona klasa postaci i set.
3 klasa postaci
Klasa Postaci (tytan)
Ulubiona klasa postaci
Jaka Klasa postaci jest najlepsza??
Klasa Postaci - Mage