Klasa Postaci - Warrior

Kategoria: Portal gier25 marzec 2010 - 19:16
Warrior opiera się na sile fizycznej i zwinności. Warrior dominuje na polu walki dzięki swojej żywotności. Jest to profesja dla graczy przyzwyczajonych do gry w zwarciu. Gra wojownikiem jest bardzo dynamiczna i szybka. Postać porusza się bardzo szybko, wykorzystując skomplikowane skille. Gra tą postacią jest bardzo widowiskowa. Warrior może wybrać dwie drogi swojego rozwoju. Jako Gladiator lub Templar. Obie cechują się dużą brutalnością i siłą.

Gladiator jako typowy wojownik zaoferuje Ci dużo frajdy, jeśli po prostu kochasz walkę w zwarciu! Będziesz miał pełen wachlarz niezwykle efektownych umiejętności ofensywnych, które z całą pewnością uprzykrzą życie niejednemu przeciwnikowi. Jego umiejętności bojowe pozwolą Ci atakować kilku przeciwników naraz, jak i skupić się na pojedynczych celach. Prawdziwą gratką będą niezwykle widowiskowe i groźne ataki combo, dzięki którym będziesz mógł po udanym ataku ogłuszyć, czy też powalić przeciwnika i dobić go atakiem z wyskoku. Wiele ataków combo zaoferuje alternatywne ataki, różniące się dodatkowymi skutkami, czy też szansą na powodzenie. Rozwój i styl gry może wydawać Ci się banalnie prosty, ale prawdziwą finezją będzie opanowanie jego umiejętności tak byś nie tracąc cennego czasu odnalazł idealne rozwiązania danego pojedynku. Jeśli postanowiłeś spróbować swoich sił w Aion grając właśnie Gladiatorem możesz spodziewać się naprawdę przedniej zabawy!

Templar jest kolejną profesją wojownika, ale w przeciwieństwie do Gladiatora skierowany jest do Ciebie, jeśli chcesz spróbować bardziej urozmaiconego stylu gry. Jego największym atutem będzie połączenie umiejętności ofensywnych i defensywnych. Będziesz mógł znakomicie sprawdzić się w drużynie odciągając przeciwników od słabszych towarzyszy dzięki specjalnym skillom, oraz dodatkowej możliwości ich leczenia. A dzięki unikatowym zdolnościom we władaniu tarczą, tak w obronie, jak i w ataku będziesz niezwykle trudnym przeciwnikiem do pokonania. Bardzo dużo możliwości taktycznych, defensywnych oraz ofensywnych jakie zaoferuje Ci Templar sprawi, że będzie znakomitym uzupełnieniem każdej drużyny, ale i w grze solo będziesz mógł pokazać na co Cię stać. Jednak może sprawić Ci trochę kłopotów w opanowaniu jeśli jesteś mniej doświadczonym graczem. Czy warto podjąć się tej profesji? Na pewno warto, gdyż będziesz można zagrać równie ofensywnie jak gladiator, jak też zmienić taktykę i bronić kolegów przed pewną śmiercią!!

Potem, podam wam inne Klasy Postaci ;]
27 marzec 2010 - 11:38
Mi osobiście gra się lepiej Gladiatorem ale każdy ma inne poglądy nie?:P


Podobne tematy:
Z: Ulubiona klasa postaci i set.
3 klasa postaci
Klasa Postaci (tytan)
Ulubiona klasa postaci
Jaka Klasa postaci jest najlepsza??
Klasa Postaci - Mage