Karta kredytowa CashBack Którą kartę kredytową cashback wybrać

Kategoria: Forum - Gielda, Waluty, FinanseGizmo
15 marzec 2010 - 22:22
Ja wyrobiłem sobie kartę kredytową w Alior Banku. Po kilku miesiącach wydaje się OK, działa bezkosztowo. Żeby zarobić na roczną opłatę (przy złotej karcie) trzeba wydać 2,5 miesięcznie. Jeżeli się nie uda to trzeba zrezygnować przed końcem roku. cashback 1%.
hipoliciak
16 marzec 2010 - 00:42
Ja wyrobiłem sobie kartę kredytową w Alior Banku. Po kilku miesiącach wydaje się OK, działa bezkosztowo. Żeby zarobić na roczną opłatę (przy złotej karcie) trzeba wydać 2,5 miesięcznie. Jeżeli się nie uda to trzeba zrezygnować przed końcem roku. cashback 1%.co prawda sam nie korzystalem ale najlepszy cashback ma Toyota Bank - 3%!!! to naprawde niesamowita oferta, bo oznacza ze bank nie zatrzymuje sobie wlasciwie ani grosza prowizji za transakcje karta...
Gizmo
17 marzec 2010 - 11:11
co prawda sam nie korzystalem ale najlepszy cashback ma Toyota Bank - 3%!!! to naprawde niesamowita oferta, bo oznacza ze bank nie zatrzymuje sobie wlasciwie ani grosza prowizji za transakcje karta...Byłoby pięknie, gdyby istniały banki, które nie chcą zarabiać na klientach, niestety tak nie jest. :( Cashback 3% w Toyota Banku przysługuje tylko klientom, którzy mają u nich na depozytach co najmniej 20 tys. zł lub skorzystają z innych (niestety nie darmowych) produktów.
hipoliciak
17 marzec 2010 - 11:56
Byłoby pięknie, gdyby istniały banki, które nie chcą zarabiać na klientach, niestety tak nie jest. :( Cashback 3% w Toyota Banku przysługuje tylko klientom, którzy mają u nich na depozytach co najmniej 20 tys. zł lub skorzystają z innych (niestety nie darmowych) produktów.ja nie napisalem ze Toyota na tym nie zarabia... chodzilo mi tylko o to ze to pierwszy tak wysoki cashback na polskim rynku z tego co mi wiadomo :)
Zorro
11 kwiecień 2010 - 10:31
Trzeba wziąć pod uwagę ile realnego zwrotu cashback uda się uzyskać w miesiącu po odliczeniu kosztów. Niektóre banki proponują wysoki cashback ale tylko do określonego limitu zakupów.


Podobne tematy:
Kapsle przez kartę kredytową?
TBWA\ twórcą kampanii promującej kartę kredytową Furora
Ukradł kartę kredytową, by kupić Xboksa
Warto przenieść kartę kredytową do innego banku
Jak wygodnie przenieść konto osobiste lub kartę kredytową do innego banku?
Sprawdź, w którym banku dostaniesz najlepszą kartę kredytową