Status VIP w banku Pekao

Kategoria: Forum - Gielda, Waluty, FinanseKoleś
12 luty 2010 - 22:36
Miałem rachunek w dawnym banku BPH. Po połączeniu banków, moje konto znalazło się w oddziale banku Pekao. Okazało się, że jestem specjalnym klientem o statusie VIP. Gdy chciałem załatwić normalną sprawę w okienku, gdzie nie było kolejki. Pani powiedziała mi, że nie mogę tego zrobić w zwykłym okienku tylko muszę iść do specjalnego konsultanta dla VIP-ów, gdzie czekało już kilka osób. Status VIP kosztował mnie godzinę czekania!!!!
Maximus
04 marzec 2010 - 16:10
No ........ i zostałeś dopieszczony. Przez godzinę mogłeś poczuć się jak Very Important Person. W Pekao to normalne, oni dbają o swoich stałych, dobrych "klyentów".http://forum.forsal.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif
Pier_nick
25 maj 2010 - 06:29
Żenada. Mnie też zrobili vipem. W moim oddziale Pekao jest jedna kolejka dla vipów i całej reszty. Zrozumiałe, że gdy pani od vipów nie ma klientów, to starsze kobiety pytają, czy mogą podejść. Ja nie będę robił z siebie idioty i krzyczał, że jestem vipem :D
amuels
25 maj 2010 - 12:50
Żenada. Mnie też zrobili vipem. W moim oddziale Pekao jest jedna kolejka dla vipów i całej reszty. Zrozumiałe, że gdy pani od vipów nie ma klientów, to starsze kobiety pytają, czy mogą podejść. Ja nie będę robił z siebie idioty i krzyczał, że jestem vipem :Dno ale to już chyba nie jest wina obsługi pekao, że przepuszczasz starsze panie - w sumie to Twój wybór, ale świadczy to o Tobie dobrze, coraz rzadziej spotyka się kulturalnych ludzi :)
Pier_nick
25 maj 2010 - 19:58
Tak, tylko trochę nieprzyjemnie, że dzieli się klientów na dwie kasty. Nie chcę po to żeby pchać się w kolejce przed innymi.


Podobne tematy:
"KNF czeka na wyjaśnienia banku Pekao"
Fitch obniżył ratingi dla banku Pekao
Zyska Banku Pekao SA wzrósł w I kwartale 2010 o 6,4 proc.
Status VIP Special
100 mln zł pożyczki dla TVP od Banku Pekao SA
internetowe konto w Banku Pekao SA