Mateusz
31 grudnia 2009 - 17:15
Mam pytanie czy macie w planach, a może już zaczęliście pracować nad nową płytą 2cztery7? Po dwóch poprzednich albumach mocno czekam na coś nowego. Może to odpowiedni czas, Pjus wrócił do rapowania, album na wiosnę, czy lato...
I jeszcze pytanie do Stasiaka - czy naprawdę nie chcesz wydawać solowego albumu? Mogłoby być ciekawie.

Pozdro, czekam na odpowiedź.

edit @lukkil - zmień nazwę tematu
Edit@Maciejko - Zmieniam nazwę tematu, użytkownik otrzymuje ostrzeżenie
Nonkonformistaajak
03 stycznia 2010 - 10:33
pozwolę dodać swoje pytanie
u Łysążiego na płycie jest wzmianka, że zdobyłeś tytuł magistra. To prawda? Jeżeli tak to czym obecnie się teraz zajmujesz, po studiach? Pozdro!
Stasiak
05 stycznia 2010 - 11:19
Siemano, jeżeli chodzi o 2cztery7 to na pewno po moim solowym albumie który zapowiadamy na ten rok. Dokładnej daty ani nawet mniej więcej daty nie podam gdyż nie jest ona jeszcze znana. Jak będa konkrety to na pewno będziemy o tym "trąbić".

Co do studiów: ukończyłem studia z tytułem magistra na kierunku Politologia specjalności Marketing Polityczny, teraz kontynuuje naukę na Uniwersytecie Warszawskim na podyplomowych studiach menadżerskich na kierunku "Zarządzanie dla twórców, artystów i animatorów kultury".

Co robię po studiach ? Poza tym, że dalej się uczę to nagrywam rap, gram koncerty i razem z Witkiem i Mesem ogarniam Alkopoligamię - to wbrew pozorom sporo roboty.
Tak jakby ja
05 stycznia 2010 - 16:59
Zauważyłem taką tendencje,że teledysk "My" wyszedł dosyć sporo przed Zamachem na pczeciętność, "Głosniej od bomb" dosyć sporo przed "Life after deaf", "Lekkość bytu" też już nowością nie jest,chociaż płyta nie wyszła... Rozumiem że do twojej solówy jeszcze troche czasu zostało,ale teledysku można się podziewać jakoś za niedługo? ;)


Podobne tem