lukkil
21 listopada 2009 - 09:59
"Muszę walczyć" - obszerny artykuł o Pjusie !

Zapraszamy do lektury bardzo solidnie przygotowanego materiału autorstwa Andrzeja Cały o Pjusie.

Artykuł powstał po ponad trzygodzinnej rozmowie obu panów. Dowiecie się z niego m.in. wielu ciekawych szczegółów na temat historii Karola, o jego życiu codziennym oraz oczywiście o samej płycie Life After Deaf i kulisach jej powstania.Material znajdziecie pod tym adresem:

CZYTAJ

źródło: alkopoligamia.com / onet.pl
funi
21 listopada 2009 - 10:24
pełna szczerość, to się ceni.

Pytasz mnie, czy chcę komuś dać tym albumem nadzieję? Nie wiem, patrzę na to inaczej. Ja nie handluję nadzieją, nie sprzedaję jej, nie sprzedaję emocji. Staram się jedynie je przekazywać z perspektywy osoby, która swoje w życiu przeszła. W sumie to całkiem sporo. Jeśli ktoś właściwie zinterpretuje moje teksty i przekaz, odczyta emocje, jakie zawarłem, to na pewno poczuje siłę. Nie bawię się jednak w żadne mentorstwo. Nie mogę komuś dać nadziei opaską na rękę. Mogę jedynie wierzyć, że po przesłuchaniu tej płyty ktoś zrozumie, że trzeba walczyć, umieć nieść własny krzyż. Może ten mój jest cięższy, ale tak się stało i trudno.

(:
Glutek
21 listopada 2009 - 12:37
Czytałem,jestem pełen wrażenia po przeczytaniu i nadzieji oraz motywacji do dalszego działania :) Wysłałem kumplowi i także zaciekawił się Pjusem choc nie słucha rapu.
KRASS
21 listopada 2009 - 15:32
Zobaczyłem informacje na alkopoligamii, i od razu przeczytałem... Bardzo dużo można się z niego dowiedzieć... Ta informacja o wysokości renty... A właściwie jej niskości... Szczerze - bardzo się zdziwiłem... Myślałem, że w takiej sytuacji ta renta jest dużo wyższa...
variacja
21 listopada 2009 - 17:41
Powiem szczerze, że wywiad mnie zaciekawił i poruszył. Widać że Karol mimo swojej choroby, nie załamał się tylko walczył. Myślę, że większość ludzi załamałaby się i pytała dlaczego to właśnie ją to spotkało.

''Nie ma nic od razu, wszystko co mi teraz przychodzi jest wynikiem rzetelnej, konsekwentnej pracy. Kilimandżaro odpada, to postaram się chociażby wejść na osiedlową górkę. Jak dziś się nie uda, to uda się za dwa dni."

I tego Ci życze Karol, żebyś wszedł na tą górkę, a potem na kolejną, i jeszcze następną!:)
Yashin
21 listopada 2009 - 17:51
W wywiadach ten sam autentyzm, który słychać w kawałkach. To się ceni.
Powrotu do zdrowia, Karol! :)


Podobne tem