30 listopad 2009 - 23:45
http://ubplanet.pl/uploads/U4558-1259620064.jpg

.PSD Photoshop 12/2009 - Nowy, świąteczny numer .PSD Photoshop na rynku.

Jest już w Empikach nowy numer magazynu .PSD 12/2009. Jest to wydanie świąteczne dlatego znajdziecie tam wiele porad jak zrobić graficzny prezent pod choinkę.
W magazynie są między innymi tutoriale uczące jak oddać świąteczny nastrój w grafice, tutorial jak namalować śnieg, lód i mróz i jak zaprojektować photoshopowy neon "Merry Christmas" oraz jak zrobić fotomontaż z aniołem. Dodatkowo reaktywowaliśmy dział 3D i w numerze tym zamieściliśmy lekcję z ZBrush, z której nauczycie się modelować renifera. Ponad to w numerze sporo materiałów na temat kadrowania fotografii, artykuł i tutorial na temat Adobe DNG Converter i tutorial uczący stylizacji fotografii na analogowe zdjęcie czarno-białe. Do tego tutoriala na płycie DVD znajdziesz analogowe ziarno potrzebne do wykonania ćwiczenia. Na płycie też, oczywiście, pliki źródłowe do reszty tutoraili, zdjęcia Royalty Free i multimedialny kurs CS4 Production Premium - Kreatywne portfolio. Realizacja projektu w InDesign.

Więcej szczegółów na: psdmag.org

http://ubplanet.pl/uploads/U4558-1259620596.jpg

Zrób gwiazdkowy prezent w Elements 8 i odbierz prezent - darmowy artykuł

Pobierz darmowy artykuł z naszej strony. Jest to nie publikowany do tej pory tutorial/elementarz o Photoshop Elements8.
Tutorial, w którym każdy z Was dowie się, jak łatwy sposób zrobić miły gest dla rodziny i przyjaciół tworząc własną kartkę świąteczną z Elements 8. Program ten to nieskomplikowane i bardzo efektowne narzędzie. Łączy ono prostotę i najważniejsze cechy swojego starszego brata. W darmowym artykule dowiecie się jak w 12 krokach przygotować zimową kartkę. Dodatkowo upominek w formie multimedialnego albumu zdjęć
Pobierz artykuł
drake^
01 grudzień 2009 - 12:09
jak zrobić fotomontaż z aniołem


szczególnie polecam :D


Podobne tem