Kabel USB bądź też SR 232 do Sony Ericssona T290i.

Kategoria: Forum Sony Ericssonsol
01 maj 2005 - 10:17
Może wiecie czy w ogóle taki kabel istnieje  :?: , jeśli tak to dajcie namiary na to gdzie można go dostać (wraz z oprogramowaniem). Z góry dzięki.
Lookazz
01 maj 2005 - 12:49
Witaj,

Każdy kabel do sonyericssonów dostępnych u nas będzie pasował też do t290i. Na allegro np. jest tego mnóstwo. W przypadku t290i niestety nie można (tak jak w przypadku t230) przesyłać danych typu dźwięki czy obrazy z telefonu do komputera :cry: Niestety z tego co wiem do t290i nie dodano, wbrew oczekiwaniom obsługi OBEX'a i jest to hardware'owo ten sam model co t230. Również prędkość przesyłania danych pozostaje na poziomie 9600 więc raczej bym wybrał kabelek RS który jest ponad 2 razy tańszy od USB. Twój wybór i Twoja decyzjia :) A tak swoją drogą telefonik bardzo sympatyczny i ładny...szkoda że brakuje mu takiej funkcjonalności...choć z drugiej strony od najtańszych rozwiązań nie możemy oczekiwać za wiele bo czym by się różniły od tych z wyższej półki :wink:
sol
01 maj 2005 - 18:58
Dzięki za podpowiedź. Co do telefonu to ważne że dzwonić się da i SMS-y wysyłać - więcej nie wymagam (w końcu po co są telefony :lol: ).
Wspomniałeś o wysyłaniu danych na komputer (
(...) przesyłać danych typu dźwięki czy obrazy z telefonu do komputera

) a jeśli chodzi o dane z komputera na komórkę :?: A jeśli chodzi o ten kabel to na Allegro już chciałem zakupić, ale przeczytałem negatywne uwagi i było w nich o "braku oprogramowania przez co kabel jest bezużyteczny". Przyznam się, że kedyś jak miałem telefon to nie było MMS-ów itp. (uuu dawno to było :lol: ) a teraz kupiłem sobie wspomnianego Sony Ericssona i troszkę wody upłynie w Wiśle zanim będę z tymi nowinkami technicznymi na "Ty".
Lookazz
01 maj 2005 - 19:04
Cieszę się że pomogłem :) Być może jak poprzebywasz więcej w serwisie i na forum to zaczniesz wymagać więcej...zobacz ile tutaj wymagających osób  :roll:

Do zwykłego kabla com nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania - łatwo ściągniesz je sobie z sieci. A co do przesyłania danych z telefonu do komputera to taki już jego "urok" tzn. t290..nie da się.


Podobne tematy:
50 motywow do Sony Ericsson K770
Duzo motywow do Sony Ericsson\'ów
Darmowe żeczy do sony ericssona K300i
Soft do Sony Ericsson T630??
kabel do Sony Ericsson K300i
gdzie soft do Sony Ericsson T290i ?