Pogodier
09 styczeń 2008 - 14:19
Witam. Zakupiłem niedawno używanego SE K600i. Dokupiłem do niego również kabel USB. Niestety okazało się po zainstalowaniu oprogramowania floAt's Mobile Agent, że nie mogę zgrywać rzeczy z telefonu na dysk twardy, mogę je tylko wysyłać. Przeszukując internet trafiłem na informację, że kabel, który kupiłem tego nie umożliwia dla kilku modeli telefonów, w tym również mojego. Przeczytałem również, że potrzebuję kupić urządzenie typu IRDA. Czy to jedyne rozwiązanie, czy może jest jakiś sposób, aby zmusić kabel do większej funkcjonalności?
Na Allegro znalazłem kilka urządzeń typu IRDA sygnowanych informacją, że działają pod K600i. Czy dobrym rozwiązaniem byłby jego zakup? Czy prędkość przesyłania danych jest lepsza niż na kablu?
Jeśli chodzi o technologię typu BLUETOOTH - K600i obsługuje BLUETOOTH. Czy istnieją urządzenia, które umożliwiają za pomocą tej technologi wysyłać i odbierać dane z komputera na komórkę? Które rozwiązanie jest lepsze?

Drugie pytanie - może trochę banalne, ale nie miałem nigdy SE. Kabel przyłącza się na siłę i wchodzi dość ciężko, a samo wyjmowanie kabla jest dla mnie dość dziwne. W jaki prawidłowy sposób odłączać kabel od np. słuchawek? Czy jedyna metoda to ta, siłowa?
raczki
09 styczeń 2008 - 22:26
Jezeli chodzi o pierwsze pytanie to nie moge pomoc ;( a co do wyciagania sluchawek to nie wyciagaj na sile tylko wylam wtyczke na bok to wtedy wychodzi bez problemu. Pozdrawiam.


Podobne tem